Про компанію

Будівельна компанія "Луцьк Буд Каркас" динамічно розвивається на ринку України.

Ми продумуємо усі можливі деталі будинку на стадії проекту, щоб Ви в майбутньому не турбувалися про перепланування, незапланований ремонт. Планування будинку виконується для максимального вашого комфорту з врахуванням усіх необхідних будівельних норм. Все робиться для того, щоб монтаж та використання комунікаційних систем було надійним та максимально зручним для Вас.


Наші будинки дозволять Вам пожиттєво економити на опаленні дому.

Будинки від "А" до "Я" від компанії "Луцьк Буд Каркас"

Компанія "Луцьк Буд Каркас" виконує наступні стадії будівництва:
• створення робочого проекту та технічних креслень (індивідуальне проектування);
• виготовлення фундаменту (палевий, стрічковий, монолітний, комбінований);
• виробництво і транспортування елементів будинку;
• монтажні роботи (монтаж елементів стін, даху, вікон, дверей);
• прокладання інженерних комунікацій;
• внутрішнє і зовнішнє оздоблення будинку (за бажанням забудовника).

Ми активно розвиваємось на ринку України у сфері каркасного будівництва, тому в процесі будівництва дотримуємось всіх будівельних норм - враховуючи всі Ваші побажання.

Чому варто будуватись з "Луцьк Буд Каркас"

Ціль нашої компанії - висока якість виконання робіт, контроль якості на всіх етапах реалізації проекту, враховуючи всі Ваші побажання.

Сучасні технології виробництва каркасних будинків дозволяють їм не поступатися будинкам з цегли або бетону у надійності, міцності і довговічності.

При цьому каркасні будинки мають ряд переваг:


Висока швидкість будівництва, і відповідно нижча вартість

Сучасні технології будівництва каркасних будинків надають можливість звести приватний будинок за 2-3 місяці.

"ПІД КЛЮЧ" за 3 місяці - термін від початку будівництва до заселення в готовий будинок. 

Повна готовність елементів конструкції та можливість використовувати "полегшений фундамент" - дозволяє швидко втілити в життя "будинок Вашої мрії".

Стосовно Вартості - каркасна технологія дозволяє економити до 30% вартості будинку, на відміну традиційному будівництві.Всесезонність будівництва 
Всесезонність будівництва - відстуність багатьох "мокрих" процесів при будівництві, крім зведення фундаментів і мурування коминів. 
Екологічність
Деревина - це матеріал, який є природного походження і позитивно сприймається організмом людини.

Тож широке використання деревини хвойних порід (при виготовленні каркасу, балочного перекриття або крокв'яної системи, підлоги та обшивки стін вагонкою) додасть такому будинку певного мікроклімату та неповторності. 

Легкість конструкцій
Спорудження не вимагає масивного фундаменту. Як правило, каркасні будинки монтуються на фундаментах такого типу, як: мілкозаглиблена стрічка, фундаментна плита, буронабивні або гвинтові палі. 
Важкі кам'яні будинки можуть давати нерівномірну осадку, велика вага кам'яних стін може призвести до їх руйнування у разі конструктивних помилок. 

Низька вага каркасних будинків, у поєднанні з жорсткими матеріалами, такими як OSB плити, дозволяє створювати конструкції, менш схильні до руйнувань через особливості грунту.

Низька теплоємність стін 
Стіни і перекриття каркасного будинку - на відміну від будинків зведених з каменю, цегли або бетону - не мають достатньої маси теплоємних матеріалів, щоб забезпечити хорошу термічну стабільність.

На практиці це означає, що каркасний будинок набагато швидше протопити взимку, або охолодити влітку кондиціонером, так як не потрібно змінювати температуру масивної стіни з цегли або блоків.

У зимову пору року каркасні будинки можна швидко прогріти до комфортної температури, так як вони мають низьку теплоємність стін і перекриттів та високий теплозахист.